6 strategii do wykorzystania, jeśli nie możesz uzyskać zgody na kartę kredytową

Category: Credit Karma
17 lutego 2021

Ten artykuł został wysłany przez zespół Personal Finance Insider. Nie został sprawdzony, zatwierdzony ani w inny sposób zatwierdzony przez żadnego z wymienionych emitentów. Niektóre z ofert, które widzisz na tej stronie, pochodzą od naszych partnerów, takich jak Citi i American Express, ale nasz zasięg jest zawsze niezależny. Warunki mają zastosowanie do ofert wymienionych na tej stronie.

 • Jeśli Twoje wnioski o kartę kredytową są odrzucane, prawdopodobnie będziesz musiał popracować nad zwiększeniem kredytu. Twój raport kredytowy i ocena kredytowa są ważnymi czynnikami w uzyskaniu zatwierdzenia nowego kredytu.
 • Pamiętaj, że banki takie jak Chase mają również ograniczenia aplikacji, które ograniczają liczbę kart, które możesz otrzymać.Możesz użyć zabezpieczonej karty kredytowej, takiej jak Capital One® Secured Mastercard®, aby zwiększyć swój kredyt. Możesz również rozważyć usługę taką jak Experian Boost lub Self, aby poprawić swój kredyt bez karty kredytowej lub poprosić znajomego lub członka rodziny o dodanie Cię jako autoryzowanego użytkownika na swoim koncie.Odpowiedzialne korzystanie z kart kredytowych – pobierając tylko tyle, na ile możesz sobie pozwolić na spłatę każdego miesiąca – znacznie poprawi Twoją zdolność kredytową i pomoże Ci zwiększyć szanse uzyskania zatwierdzenia najlepszych kart z nagrodami.Zobacz listę najlepszych kart startowych Business Insider.Karty kredytowe są ważnym narzędziem finansowym z wielu powodów, ale nie każdy może złożyć wniosek i uzyskać zgodę na nową kartę. Jeśli odmówiono Ci wydania karty kredytowej i chcesz zwiększyć swój kredyt na przyszłość, oto co musisz wiedzieć.

  Dlaczego Twój wniosek o kartę kredytową został odrzucony

  Twój kredyt wymaga pracy

  Większość kart kredytowych oferuje pożyczkobiorcom niezabezpieczone linie kredytowe. Oznacza to, że bank nie może zająć się ich domem, samochodem ani innym aktywem, jeśli przestanie płacić. Bank pożycza w przekonaniu, że użytkownik karty kredytowej zwróci to, co wydał, zgodnie z ustaleniami.

  Dlaczego więc bank miałby pożyczać komuś, kto ma niewielkie możliwości regresu? Mają dobry kredyt. Jeśli ktoś ma długą historię spłacania kart kredytowych w terminie, prawdopodobnie będzie to robić w przyszłości.

  Jeśli nigdy nie miałeś karty kredytowej lub masz historię opóźnionych lub nieodebranych płatności, być może będziesz musiał trochę popracować, aby poprawić swoją zdolność kredytową, zanim będziesz mógł otrzymać zwykłą kartę kredytową. Ale są karty dla osób bez kredytu lub złych kredytów i strategie, które możesz zastosować, aby osiągnąć najwyższy wynik kredytowy.

  Każda firma obsługująca karty kredytowe ma własne kryteria zatwierdzania. Niektóre karty wymagają „dobrej oceny kredytowej, czyli 670 lub więcej. Wyniki „bardzo dobre rozpoczynają się od 740. Wyniki „doskonałe to oceny na poziomie 800 lub wyższym w skali kredytowej, która waha się od 300 do 850.

  Ograniczenia dotyczące wniosków o karty kredytoweJest jeszcze jeden powód, dla którego możesz zostać odrzucony w przypadku karty kredytowej, która nie dotyczy Twojej zdolności kredytowej. Wiele banków ma ograniczenia dotyczące liczby kart, które można za ich pomocą otworzyć. Na przykład Chase ma regułę 5/24, która mówi, że nie zostaniesz zatwierdzony dla większości kart kredytowych Chase, jeśli otworzyłeś pięć lub więcej rachunków kart kredytowych (w jakimkolwiek banku) w ciągu ostatnich 24 miesięcy.

  Jak zacząć uzyskiwać zgodę na karty kredytowe

  1. Użyj zabezpieczonej karty kredytowej

  Bez kredytu lub złego kredytu najlepszym punktem wyjścia może być zabezpieczona karta kredytowa. Karty zabezpieczone wymagają wpłaty depozytu równego wysokości linii kredytowej. W ten sposób, jeśli przestaniesz płacić, bank nie straci żadnych pieniędzy.

  Chociaż gotówka jest zapisana za kulisami, używanie karty i spłacanie jej tak jak zwykłej karty kredytowej lub po prostu trzymanie karty w szufladzie i używanie jej od czasu do czasu może pomóc w budowaniu kredytu.

  Adrian Nazari, dyrektor generalny firmy Credit Sesame zajmującej się raportami kredytowymi, mówi, że „zabezpieczona karta kredytowa to świetny sposób na rozpoczęcie budowania kredytu, przy jednoczesnym zachowaniu nienaruszonego budżetu i zapobieganiu wszelkim szałom wydawania kart kredytowych po raz pierwszy.

  Istnieje wiele zabezpieczonych kart kredytowych do wyboru, ale nie wszystkie są takie same. Staraj się unikać zabezpieczonych kart z roczną opłatą, chyba że w zamian otrzymasz naprawdę dobre nagrody lub kupisz zabezpieczenia.

  Capital One Secured Mastercard: ta zabezpieczona bez rocznych opłat karta kredytowa pochodzi od jednego z największych wydawców kart kredytowych w USA. Linie kredytowe zaczynają się od 200 $, ale mogą być wyższe przy większym początkowym depozycie. Płacenie terminowo przez pierwsze pięć miesięcy szybko prowadzi do podwyższenia limitu kredytowego.

  Discover it® Secured: karta Discover it Secured zapewnia 2% zwrotu gotówki do 1000 USD kwartalnych zakupów na stacjach benzynowych i restauracjach oraz nieograniczony 1% zwrotu w każdym innym miejscu. Może przekształcić się w niezabezpieczone konto po ośmiu miesiącach odpowiedzialnego użytkowania.

  Karta kredytowa może być dla kogoś najlepszym sposobem na zbudowanie kredytu. Po prostu upewnij się, że spłacasz ją w całości przed terminem co miesiąc, aby uniknąć naliczenia odsetek i otrzymać dodatnią płatność dodaną do Twojego raportu kredytowego.

  2. Rozważ narzędzia, które mogą zwiększyć Twoją zdolność kredytowąKarty kredytowe to nie jedyny sposób na budowanie kredytu. Oto kilka innych narzędzi i produktów, których możesz użyć do ulepszenia raportu kredytowego i oceny kredytowej bez karty kredytowej:

  Experian Boost: Biuro informacji kredytowej Experian oferuje bezpłatny program, który uwzględnia rachunki za media, telefon komórkowy i inne rachunki w Twojej ocenie kredytowej. Może to natychmiast znacznie poprawić Twoją zdolność kredytową. Tylko pamiętaj, aby co miesiąc płacić te rachunki na czas, aby uniknąć negatywnej oceny.

  Self: Self oferuje pożyczki budujące kredyty, pożyczki, w przypadku których miesięczna rata wraca do Ciebie pod koniec okresu użytkowania pożyczki jako ryczałt. To prawdziwa pożyczka, która pobiera odsetki, ale nie potrzebujesz żadnej konkretnej historii kredytowej, aby zacząć.

  3. Zawsze płać na czasOd tego dnia zobowiązuj się do terminowego dokonywania wszystkich płatności związanych z kredytem. Twoja historia płatności jest najważniejszym czynnikiem wpływającym na Twoją zdolność kredytową. Potrzeba siedmiu lat, aby opóźnienia w płatnościach wypadły z raportu kredytowego, więc nie popełniaj błędu, którego naprawienie zajmie większą część dekady.

  4. Utrzymuj saldo na niskim poziomieDrugim co do wielkości czynnikiem wpływającym na Twój kredyt jest saldo konta kredytowego. Utrzymuj salda odnawialne, takie jak karty kredytowe i linie kredytowe, na niskim poziomie, aby uzyskać jak najwyższą zdolność kredytową. Korzystanie z ponad 20% do 30% kredytu może poważnie zaszkodzić Twojej zdolności kredytowej.

  5. Zostań autoryzowanym użytkownikiemJeśli masz rodzica lub innego krewnego z dobrym lub bardzo dobrym kredytem, ​​możesz być w stanie uzyskać kredyt z ich dobrego kredytu. Jeśli chcą dodać Cię jako autoryzowanego użytkownika do konta kredytowego, konto to pojawi się w Twoim raporcie kredytowym. Ponieważ te konta mogą również zaszkodzić Twojemu kredytowi, stosuj tę strategię tylko z kimś, komu naprawdę ufasz, aby zawsze płacić na czas.

  6. Napraw błędy w raporcie kredytowym„Według Federalnej Komisji Handlu jeden na pięciu konsumentów ma błąd w co najmniej jednym ze swoich raportów kredytowych. Nie pozwól, aby błędnie podane informacje były przyczyną słabego kredytu, gdy jest to stosunkowo łatwe do naprawienia. Regularnie sprawdzaj raport kredytowy i informacje to niezbędny pierwszy krok w kierunku poprawy wyniku – mówi Nazari.

  Aby śledzić swoją zdolność kredytową w czasie, rozważ bezpłatną aplikację do raportowania kredytów, taką jak Credit Sesame lub Credit Karma. Niektóre banki i karty kredytowe zapewniają również bezpłatny dostęp do raportu kredytowego i szczegółów oceny kredytowej.

  Przejmij kontrolę nad swoją zdolnością kredytową

  Twoja ocena kredytowa jest ważna nie tylko dla kart kredytowych, ale może również pomóc Ci zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy przez lata. Zwracanie uwagi na swój kredyt prowadzi do dużych korzyści, między innymi w postaci kredytów hipotecznych, kredytów samochodowych i prywatnych pożyczek studenckich.

  „Jedną z największych korzyści z ustanowienia dobrego kredytu jest kwota, jaką można zaoszczędzić na dłuższą metę – mówi Nazari. „Na przykład, w okresie życia 20-letniego kredytu hipotecznego, możesz zaoszczędzić ponad 50 000 USD, mając dobry kredyt. Podobnie w ciągu 10 lat możesz zaoszczędzić ponad 15 000 USD na pożyczkach studenckich z dobrym kredytem, ​​a nie bez kredytu.

  Zobacz listę najlepszych kart kredytowych Business Insider »
 • Większy zasięg karty kredytowej
 • Najlepsze karty kredytowe dla przeciętnego kredytuNajlepsze karty kredytowe ze zwrotem gotówkiKarty kredytowe Best RewardsNajlepsze początkowe karty kredytoweUjawnienie: Ten post został wysłany przez zespół Personal Finance Insider. Czasami zwracamy uwagę na produkty i usługi finansowe, które mogą pomóc w podejmowaniu lepszych decyzji za pomocą pieniędzy. Nie udzielamy porad inwestycyjnych ani nie zachęcamy do przyjęcia określonej strategii inwestycyjnej. Jeśli podejmiesz działania w oparciu o jedną z naszych rekomendacji, otrzymamy niewielką część przychodów od naszych partnerów handlowych. Nie ma to wpływu na to, czy przedstawiamy produkt lub usługę finansową. Działamy niezależnie od naszego zespołu sprzedaży reklam.

  Business Insider może otrzymać prowizję od The Points Guy Affiliate Network, ale nasze raporty i rekomendacje są zawsze niezależne i obiektywne.

  Uwaga: chociaż oferty wymienione powyżej są aktualne w momencie publikacji, mogą ulec zmianie w dowolnym momencie i mogą ulec zmianie lub mogą już nie być dostępne.