Jak korzystać z przedpłaconych kart debetowych do anonimowych, podobnych do gotówki transakcji cyfrowych

Category: Jest Również
17 lutego 2021

Przedpłacone karty debetowe są sprzedawane jako karty podarunkowe w wielu sklepach i oferowane przez Visa, Mastercard i American Express. Karty te można kupić za gotówkę, co pozwala na ich używanie do anonimowych, zbliżonych do gotówki płatności cyfrowych.

Po zakupie karty mogą być używane jak zwykłe karty debetowe lub kredytowe, ale aby można je było używać online, należy je zarejestrować na stronie internetowej. Kupowanie towarów za pomocą tych kart nie ma większego sensu, ponieważ każdy przedmiot fizyczny będzie wymagał prawdziwego adresu wysyłki, ale jest to atrakcyjna opcja płatności za usługi. Można użyć anonimowej karty debetowej do zakupu VPN i usług przedpłaconych telefonów komórkowych, z których oba przyczynią się do ochrony prywatności Twojej komunikacji elektronicznej.

Kupując kartę przedpłaconą do użytku anonimowego, ważne jest, aby unikać kart, które można doładować. Karty do ponownego doładowania zwykle obejmują faktyczny kredyt i jako takie wymagają aktywacji numeru ubezpieczenia społecznego. Karty, których nie można doładować, wymagają tylko nazwy i adresu. Te informacje nigdy nie są weryfikowane. Jest używany tylko w kontrolach Systemu Weryfikacji Adresów, który jest systemem używanym przez sprzedawców do weryfikacji, czy osoba korzystająca z karty w celu dokonania zakupu online jest w rzeczywistości właścicielem karty. Jeśli imię i nazwisko oraz adres podany podczas rejestracji karty są takie same, jak podane sprzedawcy, kontrola AVS przejdzie pomyślnie.

Opcje

Karty przedpłacone Visa, Mastercard i American Express można kupić w większości sklepów spożywczych i aptek. Sklepy te zwykle mają gdzieś stojak z szerokim wyborem kart podarunkowych przeznaczonych do konkretnych sklepów, takich jak Amazon i iTunes, a także kart telefonicznych, przedpłaconych kart do telefonów komórkowych i kart debetowych do ponownego doładowania. Karty przedpłacone bez możliwości ponownego doładowania, których szukasz, będą znajdować się gdzieś na tym samym stojaku. Będą oznaczone jako karty podarunkowe i zwykle są dostępne tylko w ustalonych kwotach.

Ogólnokrajowa sieć Simon Malls oferuje karty podarunkowe, które można kupić za każdą kwotę od 20 do 500 USD. Możesz wybierać między kartami American Express i Visa. Te karty podarunkowe nie różnią się niczym od przedpłaconych kart Visa i American Express dostępnych w lokalnym sklepie spożywczym, z wyjątkiem logo Simon.

Simon twierdzi, że karty American Express nie muszą być rejestrowane do użytku online. Miałem problem z kartami American Express, zarówno zarejestrowanymi, jak i niezarejestrowanymi, i teraz staram się ich unikać. Nigdy nie miałem problemów z kartami Visa lub Mastercard u żadnego sprzedawcy.

Kupuję oba rodzaje kart. Zawsze płaciłem gotówką i nigdy nie proszono mnie o żaden dowód tożsamości.

Karty podarunkowe Simon wymagają w momencie zakupu opłaty aktywacyjnej w wysokości 2,95 USD, która jest niezależna od wartości umieszczonej na karcie.

Karty niemarkowe wymagają również opłaty aktywacyjnej w momencie zakupu. To zależy od ustalonej kwoty na karcie, którą kupujesz. Zwykle wynosi od 3,95 USD do 6,95 USD. Opłaty są takie same dla kart Visa, Mastercard i American Express.

Niektóre karty tracą ważność po latach, a niektóre z nich będą miały miesięczne opłaty za brak aktywności po pierwszym roku. Warunki te będą się różnić w zależności od wybranej karty, ale zazwyczaj nie mają znaczenia. Nie kupujesz karty jako długoterminowego sklepu wartości. Kupujesz kartę, aby z niej korzystać i prawdopodobnie zostanie ona wyczerpana w ciągu kilku miesięcy, po czym możesz kupić kolejną.

OgraniczeniaPrzedpłacone karty debetowe mają swoje ograniczenia.

 • Nie można ich używać do wypłacania gotówki w bankomatach.
 • Nie można ich używać do usług abonamentowych z rozliczeniami cyklicznymi.Można ich używać tylko u sprzedawców ze Stanów Zjednoczonych.Pierwsze ograniczenie nas nie dotyczy, ponieważ omawiamy użycie tych kart online. Drugie ograniczenie może mieć wpływ na zamierzone użytkowanie karty, ale pomimo ograniczenia, o którym mówi karta, z powodzeniem wykorzystałem je do opłacania powtarzających się opłat. Wyobrażam sobie, że zależy to od tego, jak sprzedawca rozlicza się.

  Karty można wykorzystać do zasilenia nowego konta PayPal, co pozwala nam uniknąć ostatecznego ograniczenia, jeśli zagraniczny sprzedawca akceptuje PayPal. Możesz również zapisać się do subskrypcji za pomocą konta PayPal finansowanego z anonimowej karty debetowej, aby rozwiązać drugie ograniczenie.

  Zanim będą mogły być używane online, anonimowe karty debetowe muszą zostać zarejestrowane, aby mogły przejść testy AVS. Rejestrację karty można przeprowadzić anonimowo przez Tor. Tor jest implementacją routingu cebulowego, który jest techniką używaną do anonimizacji komunikacji cyfrowej poprzez odbijanie pakietów przez wiele węzłów w sieci. Przed opuszczeniem komputera każdy pakiet jest szyfrowany wiele razy, tak że każdy węzeł w sieci Tor może usunąć tylko jedną warstwę – tak jak zdejmowanie zewnętrznej warstwy cebuli. Zapobiega to znajomości przez wszystkie węzły w sieci pochodzenia i przeznaczenia pakietu. Każdy węzeł w sieci, z wyjątkiem końcowego węzła wyjściowego, jest również zabezpieczony przed odczytaniem zawartości pakietu.Jeśli pakiet został zaszyfrowany przed przekazaniem Torowi (na przykład w przypadku zwykłej komunikacji internetowej przy użyciu protokołu TLS / SSL), węzeł wyjściowy również nie będzie mógł odczytać jego zawartości.

  Najłatwiejszym sposobem korzystania z Tora jest pobranie paczki Tora z przeglądarką. To jest wersja Mozilla Firefox, która została zmodyfikowana pod kątem prywatności i komunikuje się wyłącznie przez Tora. Przeglądarka Tor jest dostępna dla systemów Linux, OS X i Windows. Jest to po prostu plik binarny, który należy wyodrębnić i uruchomić. Nie wymaga instalacji ani żadnej konfiguracji.

  RejestracjaKażda karta przedpłacona zawiera instrukcje aktywacji, które zawierają adres URL strony rejestracji. Po odwiedzeniu tej strony rejestracji w przeglądarce Tor, zostaniesz poproszony o podanie nazwiska, adresu i numeru telefonu. Pamiętaj, że ten adres będzie używany tylko do kontroli AVS. Żadna inna weryfikacja nie zostanie przeprowadzona. Jakiejkolwiek nazwy i adresu używasz, zanotuj to, aby móc wprowadzić prawidłowe informacje rozliczeniowe podczas korzystania z karty.

  Po zarejestrowaniu karta jest gotowa do użycia. Każde użycie karty w Internecie powinno odbywać się również przez sieć Tor, aby zachować swoją anonimowość. Jeśli zdecydujesz się używać karty z kontem PayPal, zarejestruj nowe konto PayPal przez Tor.

  Większość zakupów online wymaga podania adresu e-mail. Ponieważ jesteś już w przeglądarce Tor, przejdź do Tor Mail i zarejestruj się, aby uzyskać nowy adres do używania z kartą. Jeśli potrzebujesz szybkiego jednorazowego adresu e-mail, wypróbuj Mailinator.

  Czy otrzymujesz więcej niż 14 centów dziennie z ITS?Dzięki hojności naszych wspierających członków wyeliminowaliśmy irytujące reklamy i natrętne treści. Chcemy, aby Twoje doświadczenie w ITS było korzystne i przyjemne.

  W ITS naszym celem jest dostarczanie różnych metod, pomysłów i wiedzy, które pewnego dnia mogą uratować Ci życie. Jeśli chcesz wspierać naszą misję i dołączyć do naszej rosnącej społeczności zwolenników, kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej.