Jak znaleźć bankomat Bitcoin w pobliskich lokalizacjach

Category: Bitcoin Jest
17 lutego 2021

Giełdy mają teraz czasowe ograniczenie do masowego wzrostu zapotrzebowania na kryptowaluty.

Wiele osób zaczęło także szukać innych alternatywnych sposobów kupowania lub sprzedawania Bitcoinów, gdy te giełdy są niedostępne.

W tego rodzaju czasach niedostępności platformy wymiany bitcoinów P2P, takie jak; LocalBitcoins staje się najbardziej popularną drogą do kupna i sprzedaży BTC.

Jeśli nie wiesz o giełdzie P2P i jak to działa, polecam przeczytanie mojej recenzji LocalBitcoin.

Jednak innym sposobem uniknięcia braku możliwości zakupu Bitcoinów online jest znalezienie lokalizacji najbliższych bankomatów Bitcoin i właśnie to omówię w tym artykule.

Jedynym problemem związanym z tą metodą kupowania Bitcoinów jest to, że chociaż BTC jest najpopularniejszą kryptowalutą, znalezienie bankomatu Bitcoin w pobliżu może być bardzo uciążliwe.

Ale pomimo problemów z dostępnością, nadal jest to świetna metoda kupowania Bitcoinów, jeśli wiesz, jak znaleźć bankomat Bitcoin w pobliżu mnie lub ciebie.

Bankomat Bitcoin jest maszyną podobną do zwykłego bankomatu, z którego można wypłacać Bitcoiny. Wszystko, czego potrzebujesz, to pieniądze fiducjarne, takie jak EUR, GBP lub USD (są to waluty akceptowane przez większość automatycznych maszyn do transferu Bitcoin).

Bankomat Bitcoin może poprosić Cię o zeskanowanie Twojego publicznego adresu, na który przesyłane są BTC w zamian za kwotę fiat, którą wpłacasz do bankomatu.

Jeśli wciąż nie słyszałeś o Bitcoin ATM, nie czytaj dalej, czytając mój szczegółowy przewodnik na temat tego, co to jest BATM i jak to działa.

Czy przeczytałeś przewodnik dla początkujących na temat bankomatów Bitcoin?

Jeśli już to zrobiłeś, porozmawiajmy teraz o tym, jak znaleźć najbliższy bankomat Bitcoin w pobliżu Twojej lokalizacji.

Znajdowanie lokalizacji bankomatów Bitcoin

Istnieje kilka witryn internetowych i narzędzi, których możesz użyć, aby znaleźć bankomat Bitcoin w pobliżu. Ale w tym samouczku opowiem ci 2 niezawodne usługi, z których możesz skorzystać w dowolnym momencie.

1. Radar ATM na monetyCoin ATM Radar to usługa, która śledzi wszystkie bankomaty Bitcoin dostępne w różnych częściach świata. Korzystając z tej witryny, możesz znaleźć dowolny bankomat Bitcoin w pobliżu.

Ta usługa zawiera również aplikacje mobilne na Androida i iOS, które mogą pomóc każdemu podróżnikowi zlokalizować bankomat Bitcoin. Korzystając z tych aplikacji lub portalu internetowego, możesz uzyskać następujące korzyści:

 1. Znajdź mapę bankomatu Bitcoin
 2. Znajdź najbliższe bankomaty / maszyny BitcoinUzyskaj wszystkie szczegóły dotyczące tego konkretnego bankomatu (opłaty i limity)Uzyskaj wskazówki z Twojej lokalizacji do wybranego bankomatuPonadto za pośrednictwem tych bankomatów możesz nie tylko anonimowo kupić Bitcoiny, ale także sprzedać swoje Bitcoiny i otrzymać w zamian walutę fiducjarną. Zależy to jednak od typu używanego bankomatu.

  Przeanalizujmy poniżej sposoby korzystania z tej usługi:

  Przeszukuj bankomat Bitcoin według mapy świataAby znaleźć bankomat Bitcoin, możesz przejść do głównej strony internetowej, która zawiera mapę bankomatów na żywo.

  1. Dodaj swoją lokalizację / miasto itp. (Dodałem „Davos) i kliknij Enter, aby wyszukać bankomaty
  2. Wybierz najbliższy bankomat i kliknij, aby zobaczyć szczegóły dotyczące ceny, limitów itpKliknij „Pokaż trasę, aby uzyskać lokalizację i kierunek map GoogleWyszukaj bankomat Bitcoin według krajuMożesz również znaleźć bankomat Bitcoin w oparciu o kraj, w którym się znajdujesz. Aby zobaczyć mapę bankomatów Bitcoin w swoim kraju i wybrać najbliższą lokalizację, aby uzyskać maszynę Bitcoin, kliknij tutaj teraz.

   Zlokalizuj bankomat Bitcoin za pomocą adresuMożesz również podać dokładny adres, aby uzyskać dokładne wyniki bankomatu Bitcoin w pobliżu, korzystając z tego linku.

   2. FindBitcoinATMFindBitcoinATM to kolejna usługa, która śledzi lokalizacje bankomatów Bitcoin, ale tylko w Australii. Nawet rozszerzenie domeny zawiera również kod kraju.

   Obecnie FB-ATM jest najbardziej wszechstronną i aktualną lokalizacją najbliższych bankomatów Bitcoin w Australii.

   Możesz łatwo przesyłać nowe lokalizacje bankomatów i dodawać recenzje lub oceny do istniejących maszyn, które sam znalazłeś. (To dobra wiadomość dla klientów, którzy będą go polecać w przyszłości).

   Chociaż FindBitcoinATM nie ma większości funkcji, takich jak konkurencyjna usługa powyżej, lokalizator australijskiego bankomatu Bitcoin nadal może znaleźć najbliższy bankomat wokół mnie.

   Znalezienie bankomatu dla Bitcoinów w pobliżu

   Pamiętaj, że każdy bankomat Bitcoin pobiera opłatę za wymianę fiat na Bitcoiny, więc nie zdziw się, jeśli zostaniesz obciążony kwotą, która również jest kosztowna.

   Na całym świecie istnieje wiele automatycznych maszyn do transferu bitcoinów. Korzystając z opcji wyszukiwania, możesz znaleźć najbliższą lokalizację bankomatu Bitcoin według adresu z dodatkowymi szczegółami, takimi jak opłaty, limity itp.

   Jeśli wcześniej nie korzystałeś z bankomatu Bitcoin, oto kilka linków, które mogą być przydatne (dzięki uprzejmości radaru Bitcoin ATM):

   Ogólnie rzecz biorąc, znalezienie lokalnych bankomatów Bitcoin może być niewygodne, ale możesz korzystać z usług takich jak LocalBitcoins, a jest to popularna giełda Bitcoin P2P, która obsługuje kupujących i sprzedających w ponad 240 krajach.

   Nie zapominaj, że musisz również zdobyć zabezpieczony portfel sprzętowy, aby bezpiecznie przechowywać swoją inwestycję w kryptowalutę przed kradzieżą lub utratą w wyniku włamań.

   Lub nadal możesz korzystać z innych najlepszych portfeli kryptograficznych dostępnych w kosmosie. Ale nie wahaj się i powiedz mi, jak udało ci się kupić pierwszego bitcoina.

   Mam nadzieję, że podobał Ci się ten post. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi przydatnymi zasobami:

   Powinieneś chronić swoje kryptowaluty za pomocą portfela sprzętowego Ledger Nano X , ponieważ jest to jeden z najlepszych portfeli kryptowalutowych.

   Możesz kupić Bitcoin, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash, Dash, Bitcoin Gold, Stellar Lumens i więcej z dowolnego miejsca na świecie, używając agregatora kryptowalut CoinSwitch , zgodnie z zaleceniami.

   Jeśli chcesz zacząć inwestować w kryptowaluty, zajrzyj do mojego przewodnika krok po kroku! Pokażę Ci, jak zacząć zarabiać na Bitcoin i Altcoins.