Które karty kredytowe oferują usługi Concierge?

Category: Naszych Partnerów
17 lutego 2021

W Experian jednym z naszych priorytetów są kredyty konsumenckie i edukacja finansowa. Ten post może zawierać linki i odniesienia do jednego lub więcej naszych partnerów, ale zapewniamy obiektywny pogląd, który pomoże Ci podjąć najlepsze decyzje. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce redakcyjnej.

W tym artykule:
 • Karty kredytowe oferujące usługi Concierge
 • Jak działają usługi Concierge karty kredytowej?Jakiej zdolności kredytowej potrzebujesz do karty kredytowej z konsjerżem?Karty kredytowe mogą oferować szeroką gamę dobrze znanych korzyści, takich jak cenne premie wstępne, możliwość zdobywania punktów lub zwrot gotówki za zakupy, a nawet takie rzeczy, jak bezpłatne bagaże rejestrowane i dostęp do poczekalni na lotnisku podczas lotu. Jednak jedną z najbardziej niedocenianych korzyści, jakie oferują niektóre karty kredytowe, jest usługa konsjerża.

  Konsjerża obsługujący karty kredytowe to pomocni przedstawiciele obsługi klienta, którzy mogą na przykład dokonywać rezerwacji podróży, dokonywać rezerwacji w ekskluzywnych restauracjach, zabezpieczyć bilety na koncerty i wydarzenia sportowe i nie tylko. Oto, co musisz wiedzieć i jak najlepiej wykorzystać usługi konsjerża karty kredytowej.

  Karty kredytowe oferujące usługi Concierge

  Usługi konsjerża kart kredytowych są oferowane przez wydawców kart kredytowych, takich jak Citi lub Chase, lub przez sieć kart kredytowych, takich jak Visa lub Mastercard. Usługi te są zawarte w pakietach korzyści płatnych kart kredytowych z rocznymi opłatami, które są droższe.

  To dobry zakład, że jeśli masz wysokiej klasy kartę, taką jak World Elite Mastercard ® lub Visa Signature lub Visa Infinite, w przeciwieństwie do zwykłej karty Mastercard lub Visa, masz dostęp do usługi concierge. Ale to nie jest gwarancja. Aby się upewnić, skontaktuj się z bankiem w sprawie konkretnych kart, aby sprawdzić, jakie usługi mogą być dla Ciebie dostępne. W międzyczasie, oto cztery z najlepszych obecnie dostępnych kart kredytowych z nagrodami, które obejmują usługę concierge dla członków.

  Karta Chase Sapphire Preferred ® : Jedna z najlepszych uniwersalnych kart z nagrodami, Chase Sapphire Preferred ® jest kartą Visa Signature, dzięki czemu posiadacze kart mogą korzystać z bezpłatnych usług konsjerża za pośrednictwem Visa. Wśród zadań, w których mogą pomóc, jest planowanie podróży i znajdowanie spersonalizowanych prezentów w lokalnych sklepach. Ta karta ma roczną opłatę w wysokości 95 USD i obecnie oferuje nowym posiadaczom kart do 80 000 dodatkowych punktów Ultimate Rewards po wydaniu 4000 USD na kwalifikujące się zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy od otwarcia konta.

  Karta kredytowa Capital One ® Venture ® Rewards : Kolejny produkt Visa Signature, usługi oferowane za pośrednictwem tej karty są prawie identyczne z usługami oferowanymi przez kartę Chase Sapphire Preferred ®. Podobnie jak ta karta, ta również ma roczną opłatę w wysokości 95 USD. Obecnie oferuje wnioskodawcom do 100 000 mil premiowych po wydaniu 20 000 USD na zakupy w ciągu 12 miesięcy od otwarcia konta, co jest warte 1000 USD na podróż. Alternatywnie, nadal możesz zdobyć 50 000 mil, jeśli wydasz 3000 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy.

  Platinum Card® od American Express : Wśród kart premium, dla których Amex oferuje usługi concierge, jest to wyróżniające się korzyści. Obecnie oferuje nowym posiadaczom kart do 60 000 punktów Membership Rewards po tym, jak wykorzystają swoją kartę do zrobienia 5000 USD w kwalifikujących się zakupach w ciągu pierwszych 3 miesięcy. Wśród usług pozwalających zaoszczędzić czas, konsjerż oferuje pomoc przy rezerwacji transportu i podróży, znajdowaniu biletów na wydarzenia na żywo, rekomendowaniu restauracji i hoteli oraz rezerwacji, a także udzielaniu pomocy w nagłych wypadkach, gdy posiadacz karty podróżuje. Roczna opłata wynosi 550 USD. Obowiązują warunki.

  Karta Citi Prestige ® : Konsjerż dostępny za pośrednictwem tej karty u naszego partnera może pomóc posiadaczom kart znaleźć określone sklepy lub produkty, a nawet zorganizować dostawę i wysyłkę prezentów. Ta karta pobiera opłatę roczną w wysokości 495 USD i obecnie oferuje 50 000 punktów bonusowych kwalifikującym się nowym posiadaczom kart, którzy wydali 4 000 USD na kwalifikujące się zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy od otwarcia konta.

  Jak działają usługi Concierge karty kredytowej?

  Chociaż usługa concierge jest dołączona do wielu kart kredytowych, nie jest to do końca automatyczny dodatek. Aby skorzystać z tych usług, musisz skontaktować się ze swoim wydawcą lub bankiem i poprosić o pomoc za pośrednictwem specjalnej linii telefonicznej, poczty e-mail, strony internetowej lub aplikacji. Oto kilka kluczowych obszarów, w których konsjerż może pomóc.

  • Planowanie podróży : Oczywiście, możesz teraz tworzyć własne plany podróży dzięki łatwości robienia tego online. Ale jeśli masz mało czasu lub po prostu nie wiesz, od czego zacząć, konsjerż karty kredytowej może wskazać Ci właściwy kierunek, podając zalecenia i opcje dotyczące lotów, hoteli, restauracji i zajęć.
  • Rezerwacje w restauracjach : dzięki partnerstwom wielu głównych wydawców kart kredytowych z restauracjami oraz faktowi, że konsjerże mogą spędzać dużo czasu na sprawdzaniu dostępności, niektórzy z nich mogą znacznie łatwiej złapać stolik w trudnych do rezerwacji restauracjach niż mógłbyś sam. Mogą również pomóc z sugestiami, gdzie zjeść, jeśli podróżujesz w nieznane miejsce. Bilety na wydarzenia : Konsjerż z kartą kredytową jest mistrzem w zdobywaniu biletów na wydarzenia, takie jak koncerty i mecze sportowe. Niektórzy wydawcy odkładają nawet bloki biletów specjalnie dla swoich posiadaczy kart, co oznacza, że ​​możesz dostać miejsce, nawet jeśli coś zostało wyprzedane od tygodni. Pomoc ogólna : konsjerż nie jest tak dokładny ani zaangażowany jak pełnoetatowy asystent, ale może na przykład przypominać o ważnych wydarzeniach w kalendarzu, takich jak urodziny i rocznice, oraz pomagać w lokalizowaniu, kupowaniu i wysyłaniu prezentów. Concierge może również pomóc w sprawach przyziemnych, takich jak znalezienie hydraulika lub pobliskiej stacji paliw w celu wymiany oleju, odebranie recepty z apteki, a nawet znalezienie rzeczy, które mogłeś zgubić podczas podróży, kontaktując się z linią lotniczą lub hotelem .Częścią tego, co sprawia, że ​​usługi concierge są tak użyteczne, jest to, że są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, więc możesz w każdej chwili wezwać pomoc w razie potrzeby – a liczba zgłoszeń, które możesz złożyć, jest zwykle nieograniczona. Po prostu bądź realistyczny w swoich wymaganiach i oczekiwaniach. Nie zaszkodzi zapytać, ale prawdopodobnie nie dostaniesz stolika w ostatniej chwili w The French Laundry ani miejsc w pierwszym rzędzie na wyprzedany koncert Taylor Swift przez jeden z nich, a zwykle trwa to około 24 do 48 godzin na wykonanie zadania. Pamiętaj również, że chociaż sama usługa jest zazwyczaj bezpłatna, nadal musisz płacić za rezerwacje lub zakupy, które pomagają w dokonaniu, i mogą one nie być tak dokładne, jak chciałbyś zrobić samemu, aby znaleźć najlepszą ofertę.

   Jakiej zdolności kredytowej potrzebujesz do karty kredytowej z konsjerżem?

   Karty kredytowe, które obejmują usługę concierge, są zwykle kartami premium lub luksusowymi, które wymagają od wnioskodawców posiadania bardzo dobrego lub wyjątkowego kredytu i pobierają wysokie opłaty roczne. Na przykład Chase Sapphire Reserve ® zapewnia posiadaczom kart dostęp do usług Visa Infinite Concierge, ale karta wiąże się również z roczną opłatą w wysokości 550 USD.

   Zanim otworzysz nową kartę, upewnij się, że jesteś w stanie uiścić jej roczną opłatę i sprawdź swoją zdolność kredytową, którą możesz zrobić bezpłatnie za pośrednictwem Experian. Jeśli Twój wynik nie mieści się w średnim zakresie dla rozważanego produktu, podejmij kroki, aby go poprawić. Wśród rzeczy, które możesz zrobić, są terminowe dokonywanie wszystkich płatności i utrzymywanie niskiego salda, nie otwieranie kilku kart kredytowych w krótkim czasie i kwestionowanie wszelkich nieścisłości, które możesz znaleźć w raporcie kredytowym.

   Konsjerż karty kredytowej może być świetnym źródłem informacji dla osób, które potrzebują pomocy w takich sprawach, jak podróże, posiłki, imprezy i codzienne zakupy. Zasadniczo działają jak osobiści asystenci w niepełnym wymiarze godzin i mogą pomóc w wielu różnych sprawach. Chociaż prawdopodobnie nie warto otwierać nowej karty kredytowej specjalnie dla oferowanych przez nią usług concierge, skorzystanie z usług concierge może być świetnym sposobem na uzyskanie większej wartości z posiadanej karty kredytowej. Aby uzyskać pomoc w znalezieniu karty kredytowej odpowiadającej Twoim potrzebom, sprawdź opcje dostępne w Experian CreditMatch TM.

   Wszystkie informacje o Karcie Citi Prestige ® zostały zebrane niezależnie przez Experian i nie zostały sprawdzone ani przekazane przez wydawcę karty.