Pożyczki hipoteczne

Pożyczki hipoteczne
Category: Konto Bankowe
16 marca 2021

Przynieś swoje marzenia do domu.

  • Kredyty mieszkaniowe /
  • Kredyty hipoteczne

Kupno domu to proces. Możemy pomóc.

Poruszanie się po finansowej stronie zakupu domu może wydawać się przytłaczające. US Bank jest tutaj, aby pomóc Ci w podjęciu świadomej decyzji podczas oceny różnych opcji hipotecznych. Od dowiedzenia się, do jakiej kwoty możesz się kwalifikować, do ubiegania się o kredyt hipoteczny i wszystkiego pomiędzy, jesteśmy po Twojej stronie!

Zobacz, ile możesz się kwalifikować do pożyczki.

Wstępna kwalifikacja online jest szybka, bezpłatna i nie ma wpływu na Twój raport kredytowy.

Gotowy do zakupu domu?

Zacznij od właściwej stopy, korzystając ze wsparcia, którego potrzebujesz w Portalu kredytów bankowych w USA SM.

Znajdź odpowiedzi na pytania dotyczące kredytu hipotecznego

Uzyskaj odpowiedzi na pytania dotyczące kupowania domu

Czy stać mnie na dom? Jak złożyć ofertę? Co dzieje się po zamknięciu kredytu hipotecznego? Znajdź odpowiedzi na typowe pytania dotyczące kupowania domu.

Poznaj opcje kredytu hipotecznego

Chociaż kredyt hipoteczny o stałym oprocentowaniu jest popularny wśród wielu nabywców domów, nie zawsze jest odpowiedni dla każdego. Inne opcje obejmują pożyczki dla weteranów, nieruchomości inwestycyjne i nie tylko.

Znajdź specjalistę finanso ds. Pożyczek w pobliżu

Doświadczony specjalista ds. Kredytów hipotecznych to tylko jeden telefon lub e-mail, z odpowiedziami na prawie każde pytanie dotyczące kupna domu.

Sprawdź liczby i ułóż plan

Dzisiejsze oprocentowanie kredytów hipotecznych

Zarządzaj kontem

Zrób z nami kolejny krok

  • Finansowe IQ
  • Bezpieczeństwo
  • Kariera
  • Prywatność
  • Śledzenie i reklama online
  • Mapa witryny
  • Dostępność
  • CoBrowse

Zatwierdzenie pożyczki jest uzależnione od zatwierdzenia kredytu i wytycznych programu. Nie wszystkie programy pożyczkowe są dostępne we wszystkich stanach dla wszystkich kwot pożyczki. Oprocentowanie i warunki programu mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Produkty hipoteczne, kapitałowe i kredytowe są oferowane za pośrednictwem US Bank National Association. Produkty depozytowe są oferowane za pośrednictwem US Bank National Association. Członek FDIC. Równy pożyczkodawca mieszkaniowy

Roczna stopa oprocentowania (APR) przedstawia rzeczywisty roczny koszt pożyczki, w tym wszelkie opłaty lub koszty oprócz faktycznych odsetek, które płacisz pożyczkodawcy.

Stawki pokazane powyżej są aktualnymi stawkami za zakup podstawowego domu jednorodzinnego na podstawie 60-dniowego okresu blokady. Stawki te nie są gwarantowane i mogą ulec zmianie. Nie jest to decyzja kredytowa ani zobowiązanie do udzielenia pożyczki. Twoja gwarantowana stopa procentowa będzie zależeć od różnych czynników, w tym produktu kredytowego, wielkości kredytu, profilu kredytowego, wartości nieruchomości, lokalizacji geograficznej, obłożenia i innych czynników.

Aby zagwarantować stawkę, musisz złożyć wniosek do US Bank i otrzymać potwierdzenie od urzędnika zajmującego się pożyczkami hipotecznymi, że Twoja stopa jest zablokowana. Wniosek można złożyć dzwoniąc pod numer 877-303-1639, składając wniosek online lub spotykając się z doradcą ds. Kredytów hipotecznych.

Nieruchomości w stanie Minnesota : Aby zagwarantować stawkę, należy otrzymać pisemne potwierdzenie zgodnie z wymogami Statutu Minnesoty 47.206. Niniejsze zestawienie aktualnych warunków kredytu nie stanowi oferty zawarcia umowy o oprocentowanie lub punkt dyskontowy. Każda taka oferta może zostać złożona wyłącznie zgodnie z podpunktami 3 i 4 paragrafu 47.206 Statutu Minnesoty.

Zgodne pożyczki o stałym oprocentowaniu – Zgodne stawki dotyczą kwot pożyczek nieprzekraczających 510 400 USD (765 600 USD w AK i HI). Obliczenie rocznej stopy oprocentowania (RRSO) opiera się na szacunkach zawartych w powyższej tabeli, przy czym opłaty finansowe płacone przez pożyczkobiorcę w wysokości 0,862% bazowej kwoty pożyczki plus opłaty za udzielenie pożyczki, jeśli dotyczy. Jeśli zadatek jest niższy niż 20%, może być wymagane ubezpieczenie kredytu hipotecznego, które może zwiększyć miesięczną płatność i RRSO.

Zgodne pożyczki ARM – Zgodne stawki dotyczą pożyczek nieprzekraczających 510 400 USD (765 600 USD na Alasce i Hawajach). Pożyczki i oprocentowanie o zmiennym oprocentowaniu (ARM) mogą ulec zmianie w okresie kredytowania. Zmiana ta może zwiększyć lub zmniejszyć twoją miesięczną płatność. Â Obliczenie rocznej stopy oprocentowania (APR) opiera się na szacunkach zawartych w powyższej tabeli z opłatami finansowymi płaconymi przez pożyczkobiorcę w wysokości 0,862% kwoty bazowej pożyczki plus opłaty za udzielenie pożyczki, jeśli ma to zastosowanie. Jeśli zadatek jest niższy niż 20%, może być wymagane ubezpieczenie kredytu hipotecznego, które może zwiększyć miesięczną płatność i RRSO.