Aplikacja do zamawiania jedzenia gwoli zabieganych pracowników

Pracownicy dużych kompleksów biurowych dobrze wiedzą, że niekiedy trudno znaleźć czas jak i również miejsce na obiad. W istocie dzień spędzają, podjadając słodkości i przekąski z www firm automatów. Rocket Luncher, zastosowanie autorstwa DaftMobile nie umożliwi ci głodować w godzinach pracy.

Rynek zaopatrywania jedzenia jest lukratywny. Konkuruje na nim wielu graczy jak PizzaPortal, Pyszne. pl czy od niedawna UberEats. Są świetne, jeśli zamawiasz ze znajomymi obiad. Katalogów minusem jest to, że na jedzenie często powinno się się naczekać.

A przecież są jeszcze biurowce. Jak wynika z wyliczeń McKinsey & Compan tylko 16 proc. zamówień jedzenia z dostawą pochodzi z biur. Aplikacja autorstwa DaftMobile z Grupy DaftCode poprawia proces dostarczania jedzenia.

Kluczową wartością jest tutaj czas. Jeśli pracownik biura podróży zamawiający obiad będzie musiał długo na niego czekać, więcej go nie zamówi.

Jak mówi Piotr Łupiński, prezes Rocket Luncher:

- Jest wiele problemów związanych z dostarczaniem jedzenia, na jakie zbyt nie znalazł jeszcze rozwikłań. Pracownicy dużych kompleksów biurowych często nie mają czasu zjeść, a tym bardziej nie chcą tracić go na przedzieranie się za pośrednictwem rozbudowane menu i zapełnianie złożonych formularzy.

Gdy jesteśmy pod presją czasu, na ogół decydujemy się na najprostsze rozwiązania, tym samym popularność niezdrowych przekąsek. Rocket Luncher pozwala wybrać strawa z krótkiego i przejrzystego menu i zamówić hałasuje za pomocą 3 kliknięć. Lunch ląduje w recepcji biura, więc zamawiający nie musi przerywać ważnego spotykania, aby go odebrać i zapłacić. To duży wygodę.

Obsługa aplikacji wydaje się być bardzo prosta. Wystarczy wyselekcjonować konkretne danie i odzyskać je 10 minut potem bez dodatkowych kosztów. Dzięki przemyślanemu projektowi produktów użytkownik nie musi wypełniać żmudnych formularzy dostawy.

Na razie z programów korzystają pracownicy biurowca Warsaw Spire, należącego do Ghelamco Poland, niedługo do odwiedzenia programu zostaną włączone kolejne budynki. Aplikacja może poszczycić się wysokim współczynnikiem konwersji - połowa uruchomień produktów kończy się zamówieniem.

Tłumaczenie: Business Insider Polska.

Oryginalny przekaz jest dostępny na stronie internetowej, gdzie można przeczytać sporo artykułów poruszających tematy, które zdominują tegoroczną konferencję.Dyrektywa unijna o delegowaniu pracowników

Związane z

Kategoria

Aktualności