7. edycja Nagrody Polskiej Wskazówki Biznesu

  • "Biznesowe Oscary" rozdane. Zobacz całą galę
  • Laureat "biznesowego Oscara": pilnujemy, aby każdy był potraktowany sprawiedliwie
  • "Przedsiębiorcy to trzon i siła napędowa polskiej gospodarki". "Biznesowe Oscary" rozdane
  • W poniedziałek rozdanie "biznesowych Oscarów". "To święto przedsiębiorczości"
  • Znamy finalistów "biznesowych Oskarów". Kapituła zaskoczyła

Już dzisiaj wieczorem poznamy zwycięzców siódmej edycji Nagrody Naszej Rady Biznesu. W gronie finalistów "biznesowych Oscarów" znalazło się siedem osób. Dzięki transmisję z uroczystej gali zapraszamy na antenę TVN24 i.

Nagroda Naszej Rady Biznesu to 1-a z wiodących inicjatyw gospodarczych w Polsce, której zamysłem jest honorowanie biznesmenów, wizjonerów i działaczy społecznych zbytnio ich wybitny dorobek jak i również osiągnięcia.

Konkurs od momentu 2012 roku promuje osoby, które dzięki swojej wytrwałości, odwadze i przedsiębiorczości potrafią w znaczący sposób wpływać na otaczającą rzeczywistość społeczną i gospodarczą.

Nominowani

"Biznesowe Oscary" czekają w kandydatów. Ostatnie godziny dzięki zgłoszenia

Do nagrody Krajowej Rady Biznesu imienia Jana Kulczyka w kategorii "Sukces", za zrealizowanie spektakularnego projektu biznesowego, który wywarł solidny wpływ na polski sektor, zostali nominowani:

- Przemysław Gacek – założyciel, pomysłodawca i prezes Grupy Działaj.

- Zbigniew Grycan – założyciel i prezes Lodziarni Firmowych Grycan.

- Zenon Ziaja – założyciel i prezes Ziaja Ltd Zakład Produkcji Specyfików.

O nagrodę PRB imienia Andrzeja Czerneckiego po kategorii Działalność społeczna a mianowicie za działalność społeczną jak i również filantropijną, której celem wydaje się być pomoc osobom i środowiskom szczególnie potrzebującym powalczą:

- Paweł Cywiński a mianowicie Fundacja Chlebem i Solą, uchodzcy. info. Ruch społeczny powstały w 2012 roku z myślą o podnoszeniu świadomości społecznej na rzecz uchodźców nie tylko trafiających do odwiedzenia Polski, ale i całej Europy.

- Andrzej Guła - Polski Alarm Smogowy. Pomysłodawca i założyciel czołowej i najbardziej liczącej się inicjatywy zajmującej się przeciwdziałaniem problemowi smogu w Naszym kraju.

- Weronika Paszewska – Akcja Demokracja. Fundatorka i dyrektor zarządzająca ruchem ludzi zaangażowanych w działania na rzecz lepszego, więcej sprawiedliwego społeczeństwa.

- Bartosz Pilitowski - Fundacja Court Watch Polska. Założyciel i lider organizacji wspierającej pozytywne zmiany w polskim wymiarze sprawiedliwości, poprzez kierowanie Obywatelskiego Monitoringu Sądów i budowanie Centrów Sprawiedliwości Naprawczej.

Ponadto Kapituła Gratyfikacyj wskaże laureata Nagrody Szczegółowej Polskiej Rady Biznesu godności Jana Wejcherta.

W skład Kapituły wchodzą autorytety życia gospodarczego, naukowego, kulturalnego, a także członkowie rodzin Patronów Nagrody.Związane z

Kategoria

Aktualności